, , ,

خرید مستقیم پسته احمد آقایی تازه از رفسنجان

خرید مستقیم پسته احمد آقایی

خرید مستقیم پسته احمد آقایی تازه از باغدار رفسنجان به صرفه است یا خرید پسته تازه از عمده فروش پسته از لحاظ قیمتی بهتر است؟

خرید مستقیم پسته احمد آقایی

خرید مستقیم پسته احمد آقایی تازه از رفسنجان

بسیاری از افراد هستند که تمایل به خرید مستقیم پسته از باغدار را دارند. دلیل این امر قیمت پایین است. بیشتر کسانی که به دنبال این گونه خرید هستند اکثرا یا کارخانه دار بوده و یا عمده فروش و صادرکننده پسته هستند.

بهترین زمان خرید پسته تازه

پسته از میوه هایی است که مانند بادام و یا گوجه هم به صورت تازه و هم به صورت خشک شده مصرف می شود. پسته تازه رفسنجان در اوایل شهریورماه به بازار می آید و تا اواسط مهرماه ادامه دارد.
بهترین زمان خرید پسته تازه ابتدای مرداد است که می توان به قیمت خوب از باغدار خریداری کرد. البته از مشکلات پسته تازه، نگهداری آن است که باید در فضای سرد نگهداری شود.
اگر پوست پسته تازه چروکیده شود حتی اگر به خود پسته آسیبی نرسد به فروشند ضرر می رساند چون پسته تازه را به شکل تازه خریداری می کنند. پسته تازه دارای خصوصیتی است که خریدار زیاد به نوع پسته که پسته احمد آقایی باشد یا نه حساسیت ندارد و به شکل نوبرانه خرید می کنند.
خرید مستقیم پسته تازه به دلیل نوع پسته آسان تر از پسته خام است چون پسته تازه نیاز به عمل آوری ندارد اما پسته خام بدین صورت نبوده و باید عملیاتهای مختلفی روی آن صورت بگیرد.

راههای ارتباط با ما
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
amir_rasouli200814@yahoo.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *