,

فروش عمده پسته فندوقی صادراتی

فروش عمده پسته فندوقی

فروش عمده پسته فندوقی صادراتی به چه عواملی بستگی دارد؟ مهمترین ویژگی پسته فندوقی در افزایش فروش پسته چه عواملی می تواند باشد؟

فروش عمده پسته فندوقی

فروش عمده پسته فندوقی صادراتی

پسته از موادی است که حجم بالایی از صادرات را در ایران تشکیل می دهد. ایران قرنها در امر تولید و صادرات پسته پیشرو بود و رقیبی را برای خود نمی دید اما کشورهایی نظیر آمریکا با کمترین امکانات برای کشت پسته توانسته اند خود را جلوتر از ایران ببینند. در کنار آمریکا کشورهای دیگر نیز با فراهم آوردن شرایط کشت پسته توانسته اند میزان سهم پسته یران از بازار بین المللی را کاهش دهند. از کشورهایی که می توان نام برد چین و ترکیه است.

ورورد این قبیل کشورها به بازار صادراتی پسته، فروش عمده پسته فندوقی صادراتی و سایر ارقام پسته را کاهش داده است. برای این که بتوانیم فروش پسته فندوقی خود را افزایش دهیم، باید روش کشت پسته و خصوصا جمع آوری و عمل آوری آن را تغییر داده و از طریق روشهای نوین انجام دهیم. علاوه بر تجهیزات سخت افزاری باید با روشهای علمی میزان افلاکسین پسته که یک نوع قارچ پسته است را کاهش داد. این قارچ کیفیت پسته را کاهش داده و میزان دانه ای پسته روی درخت را کاهش می دهد.

پسته فندوقی پسته کوچکی است که معمولا انس آن بین 30 تا 34 است که برای آجیل بسیار پسته خوبی است. استفاده از پسته آجیلی در خارج نیز حجم بالایی را تشکیل میدهد که با رشد پسته فندوقی می توانیم فروش پسته را افزایش داد.

راههای ارتباط با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
amir_rasouli200814@yahoo.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *