, , ,

فروش پسته آب خندان خام کرمان

فروش پسته آب خندان به چند روش انجام می گیرد؟ برای فروش پسته آب خندان کرمان آیا بازار خارجی مناسبی دارد و از صادرات بالایی برخوردار است؟

فروش پسته آب خندان

فروش پسته آب خندان خام کرمان

پسته از مواد مغذی است که به چند روش قایل مصرف است. پسته را هم می توان به شکل تازه، خام و پسته شور مصرف کرد که هر سه نوع ذکر شده میزان خرید و فروش خود را دارد.
بسیاری از مردم بر این باورند که خواص پسته شور به نسبت پسته خام کمتر است که اشتباه نیز فکر نمی کنند. زمانی پسته نمکی می شود به دلیل حرارتی که می خورد مقداری از خواص خود را از دست می دهد اما پسته خام و تازه بدین شکل نیست.

بازار فروش پسته آب خندان

کرمان در ایران به همراه دامغان دو شهر پسته خیز ایران است که 90 درصد پسته ایران را تهیه می کنند. کرمان از لحاظ محیط جغرافیایی طوری است که برای کشت پسته بهتر بوده و پسته باکیفیت تری را تولید می کند.
شایان ذکر است، با توجه به اصلاح نژادی و تغییر روشهای سنتی به پیشرفته و کشت گل خانه ای، محیط مورد نیاز برای کشت پسته را در مناطقی که شرایط خاص را ندارند را می توان فراهم کرد.
پسته آب خندان یکی از انواع پسته دهان بست است که به طریق مختلف به شکل دهان باز تبدیل شده است. پسته آب خندان با توجه به این که به روش مصنوعی خندان شده اما از صادرات کمی برخوردار نیست که علت آن قیمت پایین تر آن است. پسته آب خندان برای همه کشورها مناسب نیست و اغلب کشورهای اروپای شرقی و کشورهای حاشیه دریاچه خزر این نوع پسته را خرید می کنند.

راههای ارتباط با ما
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
amir_rasouli200814@yahoo.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *