,

فروش پسته اکبری صادراتی به اروپا

فروش پسته اکبری صادراتی

فروش پسته اکبری صادراتی به اروپا به دلیل تقاضای زیاد آن از سودآوری خوبی برخوردار است اما برای فروش زیاد پسته اکبری باید به مهمترین عامل فروش پسته اهمیت داده شود.

فروش پسته اکبری صادراتی

فروش پسته اکبری صادراتی به اروپا

پسته اکبری که با کیفیت ترین نوع پسته بشمار می رود از فروش بالایی برخوردار است اما همانطور که فروش بالایی دارد از رقابت بالایی نیز برخوردار است. پسته اکبری که از لحاظ ظاهری پسته درشت و کشیده است برای فروش محصول بسیار مناسبی است خصوصا اگر به مقاصد صادراتی تامین شود.

دلایل خرید بالای پسته در اروپا

از دلایل دیگر خرید پسته اکبری ایران توسط اروپا، این است که اروپا از لحاظ موقعیت مکانی دارای رطوبت بالاست و پسته با رطوبت سازگار نیست به همین جهت تولید پسته در این منطقه از جهان مقرون به صرفه نیست. این عامل باعث شده تا ایران و برخی از کشورهای تولید کننده پسته بتوانند بازار هدف بزرگی را داشته باشند.

پسته به آب شیرین نیاز دارد که اروپا از آن بی نیاز است اما خاک آنجا برای رشد درخت پسته مناسب نیست در صورتی که قاره امریکا بدین صورت نیست.

برای اطلاع از این که چه نوع پسته اکبری برای صادرات به اروپا مناسب است می توانید با کارشناسان ما در ارتباط بوده تا با اطلاعات کامل خرید خود را انجام دهید.

راههای ارتباطی با ما:

سید امیر رسولی

09123483002

pistachosco@yahoo.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *