,

قیمت روز پسته کله قوچی خام رفسنجان

قیمت روز پسته کله قوچی خام رفسنجان

قیمت روز پسته کله قوچی خام رفسنجان را چرا برای معاملات پسته نیاز داریم؟ خصوصیات پسته کله قوچی چیست و مصرف آن چه فوایدی برای انسان دارد؟

قیمت روز پسته کله قوچی خام رفسنجان

قیمت روز پسته کله قوچی خام رفسنجان

پسته از جمله موادی است که قیمت آن به خیلی متغیرها بستگی دارد و به دلیل این که صادرات پسته اولین ماده غیرنفتی صادراتی محسوب می شود بسیاری از موارد در تعیین قیمت تاثیر گذار است. این مسئله آنقدر مهم است که مسائل سیاسی و ضوابط حاکم بر ایران نیز می تواند یک معامله پسته را بهم زده تا باعث تایید آن بشود.

پسته کله قوچی که ظاهری کوچک اما پر مغزی را دارد خواهان زیادی در بازار دارد چون هم مغز زیادی دارد و هم چون کوچک است جای کمتری را اشغال می کند.

رفسنجان که حرف اول در پسته ایران را می زند انواع تجار بزرگ و کوچک را دارد که همه آنها به تجارت پسته مشغولند اما حجم آنرا افراد دیگری تعیین میکنند. از این که بگذریم در قیمت پسته کله قوچی عواملی چون حجم خرید و فروش، قیمت ارز، موقعیت کشاورزی در سال جاری و میزان تولید پسته جهانی در آن اثر دارد.

فواید پسته کله قوچی برای بدن

از طرفی فوایدی که پسته برای بدن انسان دارد و هر روز به آگاهی مردم نسبت به این خواص بیشتر می شود، تقاضای داخلی را نیز افزایش می دهد. به عنوان مثال پسته دارای چربی خوب است که مقدار مناسب آن مفید است. پسته برای خون سازی و افراد کم خون بسیار مفید است. یک انس پسته حدود 156 گرم کالری دارد که برای رژیم های غذایی بسیار کارایی دارد. انواع مواد معدنی و ویتامین B6موجود در پسته درمان کننده بسیاری از بیماریهاست.

با این مواردی که راجع به قیمت پسته گفته شد باید بدانیم، برای این که بتوانیم در پسته سود کنیم باید قیمت روز آن را بدانیم تا بتوانیم در این بازار حرفی برای گفتن داشته باشیم در غیر اینصورت نابود می شویم.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
pistachosco@yahoo.com
09123483002

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *