,

قیمت فروش پسته کله قوچی در تهران

قیمت فروش پسته کله قوچی

قیمت فروش پسته کله قوچی بستگی به عوامل زیادی دارد که در مورد هر کدام از مشخصات پسته کله قوچی که در قیمت پسته کله قوچی موثر است حرف زده ایم.

قیمت فروش پسته کله قوچی

قیمت فروش پسته کله قوچی در تهران

پسته در انواع و ارقام مختلفی وجود دارد. بیشاز 60 نوع ارقام پسته در ایران وجود دارد که در کرمان، دامغان، خراسان و سایر نقاط ایران به عمل مل آید. در بین ارقام پسته، پسته کله قوچی، اکبری، احمد آقایی، پسته فندوقی و پسته آب خندان جزو مهمترین انواع پسته تجاری بحساب می آید.

از بین 5 نوع پسته تجاری می توانیم بگوییم که پسته کله قوچی به دلیل حجم کوچکی که دارد برای مصارفی مانند آجیل کاربرد بیشتری دارد به همین جهت قیمت فروش پسته کله قوچی بیشتر از برخی از ارقام پسته دیگر مانند پسته آب خندان مورد سئوال است. پسته از فروش بالایی برخوردار است و از لحاظ اقتصادی و سیاسی اهمیت زیادی دارد. تهران که مرکز فروش انواع پسته در کل کشور بحساب می آید تعیین کننده قیمت پسته کله قوچی و سایر انواع پسته است. برای اطلاع از قیمت فروش پسته کله قوچی به روز مطلع شوید.

قیمت پسته کله قوچی بستگی به انس پسته و میزان درصد خالص بودن و خندان بودن پسته دارد. منظور از خالص بودن ترکیبات پسته است. برخی از بسته های پسته ترکیباتی از پسته آب خندان که به صورت صنعتی خندان شده را در خود دارد که در قیمت موثر است.

راههای ارتباط با ما:

سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
amirrasouli1238@gmail.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *